Naše služby

Všetko pod jednou strechou, to sme my! Komplexnosť služieb, ktoré ponúkame vám zabezpečí hladký priebeh celého obchodu. Právny servis, hypotéky, poistenie, znalecké posudky, geometrické plány, úkony na katastri, prepis energií, daňové priznanie, sťahovanie..točí sa vám z toho hlava? Už viac nemusí, nechajte to nás.

Predaj / Prenájom

Či už chcete predať alebo prenajať svoju nehnuteľnosť, neváhajte nás osloviť. Osobný prístup ku každej zákazke, dlhoročné skúsenosti, komplexný servis a chuť pracovať pre vás je to čo ponúkame.

Financovanie

Obiehať všetky banky a poisťovne, keď na to máte človeka? Nezmysel. Financie sú naša práca a hobby zároveň. Nájsť najlepšie riešenie a najvýhodnejšiu ponuku na financovanie vašej vysnívanej nehnuteľnosti, kvalitne ju poistiť, zabezpečiť váš príjem a rodinu, to je naša práca. Spolupracujeme so všetkými finančnými domami. Spoľahnite sa, že pre vás urobíme maximum.

Výkup nehnuteľností

Ocitli ste sa v situácií, že nemáte čas čakať na vhodného kupcu vašej nehnuteľnosti? Sme tu pre vás. Vašu nehnuteľnosť posúdime do 24 hodín a ponúkneme férovú výkupnú cenu. Nebránime sa ani riešeniu zložitých situácií. Nie sme žraloci, ktorí vás ohlodajú na kosť, ale obchodníci. Nebojte sa osloviť nás, jednáme diskrétne.

Náš príbeh

Ahoj, volám sa Tomáš, a vždy ma lákalo robiť s realitami. Tak sa začína takmer každý príbeh realiťáka a ja nie som výnimkou.

V našom meste, pomerne preplnenom rôznymi realitkami a maklérmi, bolo náročné začať od „0“. Najťažší bol a stále aj je faktor, že ľudia nevnímajú vo väčšine prípadov realiťákov pozitívne.

Viacerí mali zlé skúsenosti, idú do spolupráce s obavami, neveria. Ale férový prístup sa vždy vyplatil. V našom tíme sa snažíme najlepšie ako vieme, aby sme klientom ponúkli predovšetkým férovosť a profesionálny servis. Snažíme sa robiť s klientami tak, aby svoju spokojnosť odovzdávali ďalej, aby neľutovali, že zvolili spoluprácu s našou realitnou kanceláriou.

V realitnej kancelárii MOVEON s.r.o sa už vyše 9 rokov staráme o to, aby dôležité chvíle v živote aké kúpa či predaj nehnuteľnosti dozaista sú, prebehli hladko, bezpečne a k Vašej spokojnosti. V rámci realitného obchodu zabezpečíme kompletný právny servis, komunikáciu s inštitúciami a úradmi, vyriešime hypotéku či poistenie a ak budete potrebovať, tak Vás aj presťahujeme.

Ak predávate, či hľadáte Váš vysnívaný objekt, kontaktujte nás.
Tím MOVEON s.r.o. je tu pre Vás

Náš tím

JUDr. Marek Keller

Maklér

Telom aj dušou právnik, precízny, dôsledný ale férový.

Rieši: Reality

Ing. Lenka Nagyová

Maklér

Bývalá bankárka s citom pre biznis, toho času na materskej.

Rieši: Reality, Financie, Výkup nehnuteľností

Veronika Alföldiová

asistent a maklér

Z bankového sektora rovnými nohami do realitného biznisu.

Rieši: Reality, Financie

Ing. Pavel Havran

finančný špecialista

Dlhé roky plával v bankovom sektore až prešiel na druhý breh. A dnes pracuje pre vás.

Rieši: Financie

Ing. Tomáš Stach

riaditeľ

Ostrielaný v biznise, prekvapí ho málo čo.

Rieši: Reality, Financie, Výkup nehnuteľností

Ing. Samuel Šabík

Maklér

Špecialista s citom pre detail a precíznosť.

Rieši: Reality

Prezrite si našu aktuálnu ponuku

Naše referencie

Roman Daru

Roman Daru

Celý priebeh predaja bytu bol z mojej strany bezstarostný, bonusom bola profesionálna pomoc pri riešení hypotéky. Myslím že môžem vašu realitku len odporučiť.

Ľubica Č.

Ľubica Č.

Chcem poďakovať celému tímu RK MOVEON za ochotu riešiť moju zložitú situáciu. Nečakala som taký ľudský prístup a bezproblémový proces predaja môjho domu.

Maťo Kováč

Maťo Kováč

Skvelá práca, od prvotnej komunikácie až po finálne odovzdanie nehnuteľnosti. Do budúcna Vás ešte určite oslovím.

G. Sz.

G. Sz.

Ďakujem za seriózny prístup, férovú cenu a rýchly odkup mojej garsónky. Veľmi mi to v mojej situácii pomohlo.

Mária Nováková

Mária Nováková

Mala som voči realiťákom predsudky, ale spolupráca s p. Stachom ma pozitívne prekvapila. Môžem ho len odporúčať.

Kontakt

MOVEON s.r.o., Pri Podlužianke 5, 934 01 Levice

IČO: 45 483 213     

DIČ: 2023008735

Obchodný register OS Nitra Vložka č. 26371/N

Registračné číslo NBS: 235703

Zavolajte nám

0918 185 444

Nápíšte nám

info@moveon.sk

    

Kontakný formulár