Ahoj,

volám sa Tomáš, a vždy som chcel robiť s realitami. Tak sa začína takmer každý príbeh a ja nie som výnimkou. V našom meste, pomerne preplnenom rôznymi realitkami a maklérmi, bolo náročné začať od „0“. Najhorší spomedzi všetkých faktorov bol a stále aj je faktor, že ľudia nevnímajú vo väčšine prípadov realiťákov pozitívne. Viacerí mali zlé skúsenosti, idú do spolupráce s obavami, neveria. Ale všetko sa dá zvládnuť, keď človek chce. Snažíme sa najlepšie ako vieme, aby sme klientom ponúkli predovšetkým férovosť a profesionálny servis. Snažíme sa robiť s klientami tak, aby svoju spokojnosť odovzdávali ďalej, aby neľutovali, že zvolili spoluprácu s našou realitnou kanceláriou.

V realitnej kancelárii MOVEON s.r.o sa už vyše 8 rokov staráme o to, aby dôležité chvíle v živote aké kúpa či predaj nehnuteľnosti dozaista sú, prebehli hladko, bezpečne a k Vašej spokojnosti.

V rámci realitného obchodu zabezpečíme kompletný právny servis, komunikáciu s inštitúciami a úradmi, vyriešime hypotéku či poistenie a ak budete potrebovať, tak Vás aj presťahujeme.

Ak predávate, či hľadáte Váš vysnívaný objekt, kontaktujte nás.

Tím MOVEON s.r.o. je tu pre Vás