MOVEON exkluzívne ponúka na predaj luxusne zrekonštruovaný byt na Marxovej

K.Marxa
€ 89.990
3 izbové byty
2 Spálne
1 Kúpeľne

Len u nás nájdete ponuku tohto luxusne zrekonštruovaného bytu s podlahovou plochou 76 m², 6/7p. Vždy ste túžili po bývaní v centre mesta s krásnymi výhľadmi, v slnečnom byte po kompletnej rekonštrukcii? Ak ste odpovedali áno, táto nehnuteľnosť je pravou voľbou pre vás.

Čo ponúka? Rekonštrukcia bola prevedená na základe projektu od bytového architekta, dôraz sa kládol na vzdušnosť a priestrannosť. V celom byte boli vymenené elektrické rozvody za nové, medené, každý obvod má svoj vlastný istič. Rovnako boli kompletne menené rozvody vody a odpadu. V celom byte sú kvalitné plastové okná, vyrovnané steny s omietkami, v každej miestnosti okrem kuchyne luxusný koberec. V lete oceníte klimatizáciu v spálni aj obývačke. Spojením kúpeľne a izby vznikol skutočne veľkorysý priestor, z vane si môžete užívať pohľad na mesto 😊Byt sa zmenou dispozície stal luxusným 2 izbovým, ale v prípade potreby je jednoduchou úpravou možné z neho spraviť naspäť 3 izbový.

V kuchyni s kuchynskou linkou na mieru a vstavanými spotrebičmi ako el.rúra, mikrovlnná rúra, chladnička, mraznička, umývačka riadu, indukčná varná doska a odsávač pár je radosť variť. V izbách sa nachádza nábytok na mieru vrátane rolldoor, v cene je komplet zariadenie bytu , dvere sú nové , bezpečnostné ( Sherlock ).

Byt sa nachádza v čerstvo zateplenej bytovke v úplnom centre mesta, v bezprostrednej blízkosti je Kaufland, park M.R.Štefánika, detské ihriská, obchody a reštaurácie. Napriek bývaniu v úplnom centre mesta, nie je v lokalite problém s parkovaním.

Túto nehnuteľnosť je možné zakúpiť aj na hypotekárny úver, ktorý vám radi bezplatne sprostredkujeme za najlepších podmienok na trhu.

 

Detaily nehnuteľnosti:

Číslo nehnuteľnosti: HI-03858
Typ nehnuteľnosti: 3 izbové byty
Druh nehnuteľnosti: Predaj
Spálne: 2
Kúpeľne: 1
Celková plocha: 76

Vybavenie:

  • Balkón
  • Bazén
  • Garáž
  • Internet
  • Klimatizácia
  • Kúrenie

Review for MOVEON exkluzívne ponúka na predaj luxusne zrekonštruovaný byt na Marxovej

Avatar
Overall Rating:
Quality of Property
Location of Property
Neighborhood
Features
Floor Plans
Review Content:
Login to leave a review